10% medlemsrabatt på hela sortimentet
Mylla.se
Sök efter produkter...
Viltkorv | Mylla
Alla kategorier
Kött, Fågel & Chark
Korv
Viltkorv
Korv
Kött, Fågel & Chark
Kategorier
Nyheter
Recept
Medlemskap
Om Mylla
Alla
328
Korv
85
Kött
60
Kyckling & Fågel
54
Pålägg
34
Charkuterier
33
Viltkött
23
Köttlådor
17
Köttbullar & biffar
13
Blodpudding & Sylta
6
Alla
85
Grillkorv
16
Övrig korv
12
Färsk korv
11
Falukorv
11
Viltkorv
6
Ölkorv
6
Varm- & wienerkorv
5
Chorizo
4
Prinskorv
1
Korv
85
Viltkorv
6
Populära
Filtrera
Viltknack 440g
Strömbecks
88 kr
200 kr/kg
Kallrökt Vildsvinskorv ca 380g
Strömbecks
103 kr
271,05 kr/kg
Älgkorv 180g FRYST
Bastuträsk Charkuteri
44 kr
244,44 kr/kg
Renkorv 180g FRYST
Bastuträsk Charkuteri
44 kr
244,44 kr/kg
Renkorv Alspånsrökt 200g FRYST
Melins
127 kr
635 kr/kg
Älgkorv Alspånsrökt 200g FRYST
Melins
114 kr
570 kr/kg