10% medlemsrabatt på hela sortimentet
Mylla.se
Sök efter produkter...
Sill | Mylla
Alla kategorier
Fisk & Skaldjur
Sill
Fisk & Skaldjur
Fisk & Skaldjur
Kategorier
Nyheter
Recept
Medlemskap
Om Mylla
Alla
36
Lax
14
Sill
8
Clarias
7
Fisklåda
4
Makrillfilé
3
Sill
8
Filtrera
Populära
Brantevikssill 220g
Kåseberga Fisk
69 kr
313,64 kr/kg
Kåsebergasill (Löksill) 220g
Kåseberga Fisk
69 kr
313,64 kr/kg
Senapssill 220g
Kåseberga Fisk
69 kr
313,64 kr/kg
Stekt sill i ättika 500g
Kåseberga Fisk
103 kr
206 kr/kg
Chili-vitlökssill 220g
Kåseberga Fisk
69 kr
313,64 kr/kg
Skånsk senapssill 250g (BF 6/10)
Janeman's
53,50 kr
107 kr
Citronsill 220g
Kåseberga Fisk
69 kr
313,64 kr/kg
Äpple & pepparrot 250g
Janeman's
107 kr
428 kr/kg